Doprava a platba

Především je třeba zmínit, že po skutečnostech s některými dopravci, zvyšujeme nároky na vlastní balení produktů. Postupně přecházíme na balení, které nám dokáže zaručit, že zboží bude doručeno Vám, našim zákazníkům neporušené a nepoškozené. Z pohledu materiálů u nás zvítězila kombinace skla a kovu, která je i z pohledu přírody, nepochybně šetrnější. Všechny produkty případně ještě fixujeme fólií a ukládáme do krabic s recyklovaných materiálů.

Balení-CBD-květů

Vzhledem k tomu, že jsme zřídili tzv. Věrnostní program, který Vám uděluje věrnostní body za kompletní cenu objednávky, tedy včetně dopravného i dobírky, byli jsme nuceni upravit cenu za tyto služby. Cena za dobírku zůstává beze změn. Cena dopravy  je v současnosti nastavena tak, že i z této ceny dostanete 10% v podobě bodů na své věrnostní konto, a tyto můžete ihned v dalším nákupu uplatnit v poměru 1:1

V praxi to znamená, že se určitě vyplatí být registrovaným uživatelem pro plné využívání poskytnutých výhod. Pro rychlejší přehled Vám předkládáme přehledovou tabulku.

Způsob doručení

Nejvýhodnější doručení na adresu

Česká pošta – balík do ruky

Zásilkovna

Běžná cena

125,-Kč

145,-Kč

80,-Kč

Věrnostní body

13 bodů

15 bodů

8 bodů

Cena po registraci *

112,-Kč

130,-Kč

72,-Kč

* Zjednodušeně je to tak, že Vám z každého nákupu (celkové ceny včetně dopravy a doběrečného), vracíme formou věrnostních bodů 10% z celkově utracené částky na Vaše osobní věrnostní konto pro další nákupy.

Více o používání Věrnostního programu zde >>

Platební metody zůstávají stejné jako dosud. Můžete si vybrat bezhotovostní úhradu formou převodu z účtu na náš účet, případně si můžete zvolit platbu hotovostní na dobírku.