Česká republika
+420 702 872 516                                                                                       SHIPPING ALL EUROPE

Kanabinoidy (CBD) v mateřském mléce

exkluzivní CBD produkty pro všestranné využití

Kanabinoidy (CBD) v mateřském mléce

cbdm

Studie potvrzuje, že kanabinoidy se vyskytují přirozeně v mateřském mléce.

V lednu 2017 studie potvrdila, že kanabinoidy se přirozeně vyskytují v lidském mateřském mléce – a nyní se ukazuje, že studie je opravdu relevantní.

cbdmilk

Podle zjištění několika významných vědeckých studií lidské mateřské mléko přirozeně obsahuje stejné kanabinoidy, jaké se nacházejí v rostlině konopí, které jsou životně důležité pro správný vývoj člověka.

Buněčné membrány v těle jsou přirozeně vybaveny těmito kanabinoidními receptory, které při aktivaci podporují a udržují v kondici lidské zdraví. Lidské mateřské mléko je hojným zdrojem endokanabinoidů, což je specifický typ neuromodulačních lipidů, který v zásadě učí novorozené dítě, jak jíst tím, že stimuluje proces kojení.

Dr. Melanie Dreherová studovala ženy a vliv konopí během celého těhotenství a následně studovala děti rok po narození. Zjistila, že děti žen, které užívaly konopí denně během těhotenství, se rychleji adaptují v kolektivu, rychleji se učí očním kontaktům a snadněji se zapojily do běžných činností.

Kromě základní funkce stimulace chuti kojenců pomáhají kanabinoidy také uklidnit a relaxovat dítě.

Studie o systému endocannabinoidních receptorů, která byla zveřejněna v Evropském věstníku farmakologie, dále uvádí: „Lékařské důsledky tohoto nového vývoje jsou dalekosáhlé a naznačují slibnou budoucnost kanabinoidů v pediatrické medicíně pro stavy zahrnující„ neorganické selhání a cystická fibróza. “

V těle jsou dva typy kanabinoidních receptorů; typ CB1, která existuje v mozku, a typ CB2, která existuje v imunitním systému a v celém zbytku těla. Každý z těchto receptorů reaguje na kanabinoidy, ať už je to z lidského mateřského mléka u dětí, nebo z konopí.

To v podstatě znamená, že lidské tělo vyžaduje a produkuje endokanabinoidy, protože tyto výživné látky hrají rozhodující roli při podpoře a udržování lidského zdraví.

Zdroj: https://cbdlifeuk.com/study-confirms-cannabinoids-occur-naturally-human-breast-milk/?fbclid=IwAR0mp_rHS97YGzsLQXzyirY8msAJelbzEQwRObn1e-gasM-BwsSAohGI7DQ

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0