23 ledna, 2021 Od admin 0

Konopné květy ZKITTLEZ

4.5
(12)

Konopné květy ZKITTLEZ je směsice dominantních indica Grape Ape a Grapefruit, která je křížena s dalším nezveřejněným kmenem. Za vznikem tohoto vyšlechtěného kmene s příchutí cukrovinek Zkittles stojí společnosti 3rd Gen Family a Terp Hogz. Tato vyšlechtěná kombinace obsadila 1. místo na Emerald Cup 2016 a 1. místo v kategorii Indica na Cannabis Cup 2015 v San Francisku a v Michiganu. Barevné spektrum zelených a fialových odstínů Zkittlez v sobě ukrývá sladkou tropickou směs ovocných chutí. V závislosti na fenotypu se silné a robustní květy rostliny objevují v různých světle až tmavě zelených a purpurových odstínech a po celém květu jsou viditelné oranžové pestíky. Okouzlující fialové odstíny jsou výsledkem vysokých koncentrací antokyanových pigmentů.

Konopné květy ZKITTLEZ


Rodokmen: Grape Ape, Grapefruit + nezveřejněný


Příchuť a aroma: Bobulovité plody, lesní plody, hrozny, ovocné bonbóny


Účinky: Relaxační, uvolněný, šťastný až euforický, povznesený, unavený až ospalý


Využití: Stres, Deprese, Bolest, Nespavost, Nechutenství


Používané názvy: Zkittlez, Skittles, Skittlz


Konopné květy ZKITTLEZ
Konopné květy ZKITTLEZ
Konopné květy ZKITTLEZ
Strain ZKITTLEZ
Strain ZKITTLEZ
Konopné květy ZKITTLEZ jsou hlavně v USA často vyhledáván pacienty v obchodech s léčebným konopím. Původní genetické vlastnosti kmene mohou pomoci zaměřit se primárně na poruchy pozornosti. Po aplikaci dochází k dočasnému uklidnění příznaků stresu, deprese a úzkosti. Fyzické výhody zahrnují úlevu od chronické bolesti a drobného každodenního podráždění. Zkittlez může také zvýšit chuť k jídlu a pomoci těm, kteří ztratili chuť k jídlu, nebo při léčbě například chemoterapií. Vzhledem k jeho potenciálně paranoidním mozkovým účinkům by pacienti, kteří jsou náchylní k panice, nebo kteří mají nízkou toleranci THC, měli konzumovat kmen Zkittlez s určitou opatrností.

Dostupné informace o “Konopné květy ZKITTLEZ” na zahraničním webu tady a tady.

Upozornění: Informace v příspěvku jsou převzaty ze zahraničních webů a internetu obecně. Nelze je tedy chápat jako materiál pro studijní, nebo vzdělávací účely.

CBD květy na CBDlegal:

Jak se Vám líbil tento příspěvek?

Ohodnoťte kliknutím na hvězdičku! (Nejlepší je 5 a nejhorší je 1)

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasů: 12

Zatím nikdo nehodnotil! Ohodnoťte tento příspěvek jako první.

Děkujeme, že jste ohodnotili naši práci. Můžete napsat i komentář.

Líbil se Vám příspěvek? Sdílejte nás! Děkujeme