CBG květy JACK FROST

(Hodnocení: 5)

189,00 1.500,00 

CBG květy JACK FROST pěstované INDOOR se vyznačují velmi vysokou kvalitou dosaženou zcela přírodním pěstováním, bez přídavků umělých hnojiv. Ruční sklizeň a profesionální sušení zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu a výsledný efekt v podobě pevných palic plných trichomů.

Obsah balení:

 • CBG květy JACK FROST
 • Aroma autentické, dřevité, lemon
 • Středně velké až velké palice
 • Povzbuzující / kreativní
 • Min. obsah CBG: 13,4%
 • Max. obsah THC: 0,20%
 • Hermeticky uzavřený pevný obal
Výrobce:cannapure

Popis

Proč si koupit CBG květy JACK FROST ?

CBG květy JACK FROST

CBG konopné květy pěstované INDOOR se vyznačují velmi vysokou kvalitou dosaženou zcela přírodním pěstováním, bez přídavků umělých hnojiv. Ruční sklizeň a profesionální sušení zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu a výsledný efekt v podobě pevných palic plných trichomů.
CBG-kvety-Jack-Frost-2Sušené konopné květy pochází z certifikované odrůdy zapsané na seznam EU.
CBG květy jsou ze 100% samičí rostliny konopí.
Konopné konopné květy JACK FROST se pěstují v kontrolovaném prostředí organickými metodami bez použití pesticidů a herbicidů.
Každá série předložená k prodeji má svůj vlastní certifikát a výrobky jsou kontrolovány ve několika nezávislých laboratořích.

Certifikovaný obsah CBD, CBDA, CBG, CBGA, CBN, CBC, D9THC, THCA, D8THC, THCV

Na našich stránkách se můžete setkat výhradně s produkty, které mají svůj základ na evropském kontinentu. Zejména země jako jsou Švýcarsko, Itálie, Španělsko, Anglie a v neposlední řadě také Česká republika, jsou v pěstování konopí a jeho dalším zpracování na obrovském vzestupu. Všechny naše produkty splňují jak nařízení vlády ČR, tak nařízení a směrnice EU. V prodeji máme pouze certifikované odrůdy konopí zapsané na seznamu certifikovaných odrůd EU. Žádný z produktů na těchto stránkách neobsahuje psychoaktivní THC vyšší než 0,3% celkového obsahu a přesný obsah THC uvádíme u každého produktu zvlášť a samozřejmostí je uvedení jak CBD, CBG, nebo THC na každém obalu produktu.

Tento produkt je neprodejný osobám mladším 18 let!

Doprava a platba pro CBG květy JACK FROST

Vašich objednávek zajišťujeme prostřednictvím Zásilkovny a České pošty. Platit za objednávky můžete převodem na bankovní účet, nebo dobírkou při doručení. Na stránkách jsou pro zákazníky rovněž k dispozici Obchodní podmínky, Záruky a reklamace, Odstoupení od smlouvy, informace o Cookies a Zásady ochrany osobních údajů.

Produkt není určen pro přímou spotřebu a není dovoleno jej jakkoli dále upravovat. Produkt není určen ke kouření.

Více informací o JACK FROST najdete na tomto zahraničním webu.

CBG květy, CBG Indoor, CBG GreenHouse, CBG konopí, Konopí s CBG, CBG tráva, Tráva s CBG, Strains, CBG strains, CBG hemp, CBG hemp flowers, CBG flowers, Green CBG, CBG vape, Kanabidiol, Cannabidiol, CBG IceRock, CBG MoonRock, CBG Ice MoonRock, CBG Ice Rock, CBG Moon Rock, CBG asteroid

Výrobce

cannapure

Cannapure je obchodní značkou společnosti zabývající se výrobou, dovozem a obchodováním s CBD produkty. Webové stránky lze najít na www.cannapure.cz

5 recenzí CBG květy JACK FROST

 1. Viktor Baladaj

  Moja prvá CBG a som unesený. Super kvalitka

 2. VlastaKasparova28

  Top kvalita, za mně 10 hvězd!

 3. Dan

  Nejlepší balení na trhu. Vynikající aroma a chuť. Perfektní produkt. Jste profíci!

 4. Roman

  Luxusní aroma, krásný strain.

 5. Aleš (ověřený vlastník)

  Super CBG dobrá vůně a hezké balení výborná komunikace s obchodem doporučuji

  • admin

   Děkujeme.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *