Věrnostní program

Vernostni-programVěrnostní program na CBDlegal.cz pro všechny loajální zákazníky. Zaregistrujte se a využívejte slev na další nákup pomocí věrnostních bodů.

Registrovat na stránkách CBDlegal.cz za účelem využívání věrnostního programu se mohou všechny osoby starší 18 let. Stačí jen kliknout na toho panáčka v kroužku “MŮJ ÚČET”. Samotná registrace je velice jednoduchá a nezabere ani minutu. Stačí jen vyplnit svůj email a kliknout na tlačítko “Registrovat se”. A je to! Jste přihlášeni a heslo pro další přihlášení Vám putuje emailem. (v případě, že heslo neobdržíte, zkontrolujte složku se spamem)

 

Nyní jste v záložce “Můj účet > Nástěnka” a v levém panelu vidíte několik záložek. Nástěnka, Objednávky, Stažení, Adresy, Detaily účtu, Počet bodů, Odhlášení.

Za zmínku stojí určitě záložka Objednávky, kde máte přehledně zobrazenu historii objednávek. V sekci Adresy si zase můžete přednastavit Fakturační a Doručovací adresy, a nemusíte je již při jednotlivých objednávkách vyplňovat. Detaily účtu slouží k osobnímu nastavení Vašeho účtu zde na webu a je zde možné provést změnu hesla. A máme tady položku Počet bodů. Pod touto záložkou se skrývá náš Věrnostní program. Zde vidíte vždy aktuální stav Vašich bodů, a pokud si chcete ověřit pohyb bodů na Vašem účtu, stačí jen kliknout na Zobrazit historii bodů.

Věrnostní program:

Náš věrnostní program je založen na jednoduchém principu, kdy z každého nákupu Vám vrátíme 10% hodnoty nákupu formou věrnostních bodů, které lze uplatnit hned při dalším nákupu.

Příkl. Dnes si nakoupíte zboží v hodnotě 870,-Kč. Jakmile objednávku vyřídíme automaticky se Vám na věrnostní účet připíše 87 bodů. Při dalším nákupu budete mít v nákupním košíku informaci o počtu věrnostních bodů. Tyto body můžete ihned uplatnit. Uplatnit věrnostní body můžete zcela dle svého uvážení. Třeba jen část, nebo všechny. Rovněž je při tomto nákupu nemusíte uplatnit vůbec a naspořit si tak větší počet bodů, což by mohlo mít za následek, nakoupit jednou za nějaký čas, zcela zdarma! Hodnota 1 bodu odpovídá hodnotě 1,-Kč

Vernostni-body

Sponzorem programu je cannapure.cz