CBG květy JOHN SNOW

(Hodnocení: 4)

100,00 700,00 

CBG květy JOHN SNOW pěstované INDOOR se vyznačují velmi vysokou kvalitou dosaženou zcela přírodním pěstováním, bez přídavků umělých hnojiv. Ruční sklizeň a profesionální sušení zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu a výsledný efekt v podobě pevných palic plných trichomů.

Obsah balení:

 • CBG květy JOHN SNOW
 • Aroma citrusové, zemité, lehce kyselé i nasládlé
 • Středně velké až velké palice
 • motivující, kreativní, soustředění
 • Min. obsah CBG: 14,48%
 • Max. obsah THC: 0,20%
 • Hermeticky uzavřený pevný obal
Výrobce:cannapure

Popis

Proč si koupit CBG květy JOHN SNOW ?

CBG květy JOHN SNOW

CBG konopné květy pěstované INDOOR se vyznačují velmi vysokou kvalitou dosaženou zcela přírodním pěstováním, bez přídavků umělých hnojiv. Ruční sklizeň a profesionální sušení zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu a výsledný efekt v podobě pevných palic plných trichomů.
CBD-John-Snow-detailSušené konopné květy pochází z certifikované odrůdy zapsané na seznam EU.
CBG květy jsou ze 100% samičí rostliny konopí.
Konopné konopné květy JOHN SNOW se pěstují v kontrolovaném prostředí organickými metodami bez použití pesticidů a herbicidů.
Každá série předložená k prodeji má svůj vlastní certifikát a výrobky jsou kontrolovány ve několika nezávislých laboratořích.

Certifikovaný obsah CBD, CBDA, CBG, CBGA, CBN, CBC, D9THC, THCA, D8THC, THCV

Na našich stránkách se můžete setkat výhradně s produkty, které mají svůj základ na evropském kontinentu. Zejména země jako jsou Švýcarsko, Itálie, Španělsko, Anglie a v neposlední řadě také Česká republika, jsou v pěstování konopí a jeho dalším zpracování na obrovském vzestupu. Všechny naše produkty splňují jak nařízení vlády ČR, tak nařízení a směrnice EU. V prodeji máme pouze certifikované odrůdy konopí zapsané na seznamu certifikovaných odrůd EU. Žádný z produktů na těchto stránkách neobsahuje psychoaktivní THC vyšší než 0,3% celkového obsahu a přesný obsah THC uvádíme u každého produktu zvlášť a samozřejmostí je uvedení jak CBD, CBG, nebo THC na každém obalu produktu.

Tento produkt je neprodejný osobám mladším 18 let!

Doprava a platba pro CBG květy JOHN SNOW

Vašich objednávek zajišťujeme prostřednictvím Zásilkovny a České pošty. Platit za objednávky můžete převodem na bankovní účet, nebo dobírkou při doručení. Na stránkách jsou pro zákazníky rovněž k dispozici Obchodní podmínky, Záruky a reklamace, Odstoupení od smlouvy, informace o Cookies a Zásady ochrany osobních údajů.

Produkt není určen pro přímou spotřebu a není dovoleno jej jakkoli dále upravovat. Produkt není určen ke kouření.

Více informací o JOHN SNOW najdete na tomto zahraničním webu.

CBG květy, CBG Indoor, CBG GreenHouse, CBG konopí, Konopí s CBG, CBG tráva, Tráva s CBG, Strains, CBG strains, CBG hemp, CBG hemp flowers, CBG flowers, Green CBG, CBG vape, Kanabidiol, Cannabidiol, CBG IceRock, CBG MoonRock, CBG Ice MoonRock, CBG Ice Rock, CBG Moon Rock, CBG asteroid

Výrobce

cannapure

Cannapure je obchodní značkou společnosti zabývající se výrobou, dovozem a obchodováním s CBD produkty. Webové stránky lze najít na www.cannapure.cz

4 recenze CBG květy JOHN SNOW

 1. Erik (ověřený vlastník)

  No tak toto som nečakal extrém odporúčam pre každého neoľutujete kvalita sa dobrú cenu

 2. Vlasta

  Dobrá kvalita.

 3. Ladik

  Kvalita John Snow a rychlost doručení objednávky mně přesvědčily, že nakupovat už budu jen u Vás. Super.

  • admin

   Děkujeme. Vážíme si toho.

 4. Robin

  Super chuť i aroma. Za mně nejlepší co jsem zatím zkoušel.

  • admin

   Díky. To nás těší.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *